معرفی شرکت آفران – تبلور خلاقیت و هنر رنگ ها

  1. خانه
  2. فعالیت فریلنسینگ
  3. جزئیات مقاله
فریلنسرها
معرفی شرکت آفران – تبلور خلاقیت و هنر رنگ ها

معرفی شرکت آفران – تبلور خلاقیت و هنر رنگ ها

مقدمه

قبل از هر چیزی حتی معرفی شرکت آفران (afrandcp) بگذارید بگوییم موشن گرافیک چیست و چگونه در دنیای کنونی می‌تواند به شما کمک کند.

موشن گرافیک از دو کلمه موشن (motion) به معنی متحرک و گرافیک (graphic) به معنی رسم یا نگاره کامپیوتری تشکیل شده است و به زبان ساده به معنای انیمیشن‌های دو بعدی تبلیغاتی یا ساخت ویدیو و انیمیشن به کمک تصاویر گرافیکی و حرکت دادن آنهاست.

شرکت آفران

کارخانه تولید محتوای دیجیتال آفران یکی از اصلی ترین خدماتش که سابقه بالایی در ساخت آن دارد و همیشه جزء افتخارات شرکت بوده را طراحی موشن گرافیک می‌داند.

خدمات شرکت آفران

از خدمات شرکت آفران دی سی پی می توان به ساخت موشن گرافیک، طراحی لوگو، طراحی پوستر، طراحی تیزر خلاقانه، طراحی لوگو موشن (حتما نمونه کارها را در اینستاگرام و وبسایت ببینید)، طراحی و صفحه آرایی، طراحی کاراکتر، طراحی اینفوگرافیک و طراحی هویت بصری اشاره کرد.

همچنین ساخت و طراحی قالب های آماده در حوزه های مختلف گرافیکی نیز یکی دیگر از خدمات اصلی ماست.

فقط کافیست از مشتریان سابق ما درباره شرکت آفران سوال کنید تا خیلی بهتر با کیفیت سفارشات آشنا شوید.

نکته: یکی دیگر از خدمات اصلی شرکت آفران اقدام به ارائه آموزش های بسیار گرانبهای حوزه های موشن گرافیک و طراحی لوگو و … به صورت رایگان در وبسایت است! گاها هزینه این دوره ها تا ساعتی 500 هزار تومان یا بیشتر خواهد شد، حتما استفاده کنید.

چرا باید به ما اعتماد کنید

چون سالیان سال در راهی که به آن اعتقاد داشته ایم قدم گذاشته‌ایم و با توجه به محدودیت‌های دنیای تکنولوژی در ایران ذره‌ای شک به دل راه نداده و همچنان روز به روز در حال پیشرفت بوده‌ایم.

حال هم قدر شما و اعتمادتان را می‌دانیم و هم خود را همیشه خدمت گذاری صادق در برابر شما تصور می‌کنیم.

پس با توجه به سابقه کار، نمونه‌کارها و خوش نامی ما می‌توانید با خیال راحت اقدام به ثبت سفارش یا شروع همکاری با ما کنید و سپس می توانید صحت ادعا هایمان را متوجه شوید.

we're-hiring

استخدام در آفران

شرکت ما خودش را مرکزی برای گرافیست‌ها، موشن گرافسیت‌ها و هر فرد خلاق و خوش فکری می‌داند، نه تنها می‌توانید بصورت دورکار با ما همکاری کنید، بلکه می‌توانید ایده‌هایتان را برایمان بفرستید، بصورت حضوری به ما مراجعه کنید و توقع مشارکت در برخی پروژه‌ها را از ما داشته باشید.

صفحه استخدام بصورت دورکار همیشه برای همه افراد باز است و جالبتر اینکه نرخ دستمزد در شرکت ما حدود 2 تا 2.5 برابر شرکت‌های رقیب برای افراد فریلنسر خواهد بود.

شرکت آفران و ارزش هایش

هر شرکتی برخی قوانین و ارزش‌ها دارد که ما نیز در آفران به برخی از این ارزش‌های خود می‌بالیم، هر چند هنوز قوانین اصلی شرکت تدوین نشده اما اصل و اساس شرکت قرار است مبتنی بر رضایت مخاطبین و رشد هر روزه بنا شود.

پس آفران همیشه سعی در خلاق بودن، رعایت سادگی، استفاده از نیروی متخصص واقعی در سراسر کشور و حفظ ارزش‌های کاری دارد.

همچنین ما با برخی از شرکت هایی که چنین قوانینی دارند خود را شریک و رازدار می‌دانیم.

Afran digital content production

شرکت آفران، رقبا و شرکا

شرکت آفران با اینکه نسبت به رقبا عمر کمتری دارد اما می‌توان گفت توانسته‌ایم اعتماد بسیاری از مخاطبین را با توجه به ارتباطات خود و نفوذی که داشته‌ایم بدست آوریم.

آفران به خلاقیت و رضایتمداری‌اش می نازد و بس و در بحث دستمزد فریلنسرهای تمامی خدمات می‌توان گفت هزینه پرداختی‌اش بسیار بیشتر از رقباست و این یکی از اصلی ترین مزایای شرکت ماست.

در بحث شراکت‌ها و همکاری‌ها نیز می‌توان گفت با یکی از خلاق ترین استارت آپ های سطح کشور یعنی استارت آپ رز در بحث ساخت برند و تولید محتوا در حال همکاری و تبادل دانش هستیم.

امید است که قدمی مثبت در راه علم و تکنولوژی این مرز و بوم بتوانیم برداریم.

admin

زمان عضویت نویسنده: 7 شهریور, 1401

پاسخ شما به دیدگاه