چگونه کار میکند

 1. خانه
 2. چگونه کار میکند
فریلنسرها
کارخانه تولید محتوای دیجیتال آفران

چگونه در آفران استخدام شوید

لذت یک تجربه حرفه‌ای

آفران یک پلتفرم فریلنسری است که همه صاحبان کسب و کارها، فروشگاه‌ها، مدیران سازمان‌ها و نهادها و همچنین استارت‌آپ‌ها می‌توانند در این وبسایت ثبت نام کنند و سفارش خود را ثبت کنند و پروژه درخواستی خود را در اختیار یک فریلنسر در آفران قرار دهند.

 

 • ثبت نام برای کارفرما در آفران چگونه است؟

  ثبت نام کارفرما

  اگر به عنوان کارفرما قصد دارید سفارش خود را در مجموعه آفران ثبت نمایید، ابتدا در صفحه اول ثبت نام را انجام دهید و اطلاعات خواسته شده را در فرم مربوطه تکمیل نمایید.

  توجه داشته باشید تیک گزینه به عنوان کارفرما را فعال نمایید.

 • ثبت نام برای فریلنسر در آفران چگونه است؟

  ثبت نام فریلنسر

  اگر قصد دارید در آفران مشغول به کار شوید و کسب درآمد کنید، در صفحه نخست، وارد اکنون بپیوندید شوید و سپس اطلاعات مربوط به خود را تکمیل نمایید و حتما فراموش نکنید گزینه به عنوان فریلنسر را تیک زده باشید.

 • تایید شما به عنوان فرینسر

  احراز هویت فریلنسر

  در صورتی که به عنوان فریلنسر ثبت نام کرده اید، پس از ورود به پنل کاربری خود، حتما پروفایل کاربری خود را تکمیل نمایید و یک عکس یا اسکن از کارت ملی خود را در وبسایت بارگزاری نمایید و منتظر باشید که از طرف مدیریت سایت مدارک شما احراز و ثبت شود.

درحال کار

کسب درآمد از وبسایت

افزایش کیفیت، رقابت می‌آفریند

در آفران کسب درآمد با سه روش مختلف امکان پذیر است:

مورد اول: مختص به فعالیت فریلنسینگ است و انجام پروژه‌های کارفرمایان

مورد دوم: طراحی قالب‌های اماده استاندارد مختص به عموم افراد

مورد سوم: درخواست برگزاری آموزش نرم‌افزارهای گرافیکی برای کلیه افراد است

 

 • کسب درآمد فریلنسینگ

  روش مختص به فریلنسرها

  در این روش شما به عنوان فریلنسر در سایت ثبت نام نموده و سپس نمونه کارهایی که از قبل انجام داده‌اید را در صفحه شخصی خود در سایت آفران بارگزاری می‌کنید، سپس در تب لیست پروژه‌ها، برای پروژه‌های مربوط به زمینه کاری خود درخواست ارسال می‌کنید و در صورتی که ارائه قیمت و نمونه کار قوی داشته باشید، کارفرما شما را به عنوان مجری پروژه خود انتخاب می‌کند.

 • کسب درآمد از طریق فروش قالب آماده

  فروش قالب‌های آماده

  در صورتی که طراح و انیماتور خوبی هستید و توانایی ساخت قالب‌های آماده را دارید، می‌توانید در زمینه‌های گرافیکی و موشن گرافیک، قالب آماده و یا باندل خود را طراحی و برای تیم آفران از سربرگ کسب درآمد ارسال نمایید، تیم آفران در سریع‌ترین زمان ممکن، قالب شما را در صفحه قالب‌های آماده بارگزاری می‌کند و با فروش محصول خود می‌توانید کسب درآمد کنید.

 • کسب درآمد با برگزاری دوره‌های آموزشی

  دوره آموزشی برگزار کن

  شما می‌توانید با برگزاری دوره‌های آموزشی می‌توانید کسب درآمد کنید.

  محدودیتی در برگزاری دوره‌های آموزشی نیست ولی بهتر است، دوره‌های آموزش نرم‌افزارهای گرافیکی را بگزار نمایید و از این طریق کسب درآمد کنید.

 • درصد دهی از پروژه ها به چه صورت است؟

  درصد کمیسیون

  درصد کمیسیون برای افراد فریلنسر در آفران 85 درصد است و همچنین برای برگزاری دوره‌های آموزشی و فروش قالب‌های آماده 80 درصد تعیین شده است.

درحال کار

حرفه‌ای بودن رقابت می‌آفریند

تمرکز بر روی افزایش کیفیت کار

کارفرما، فریلنسری را به عنوان مجری پروژه خود انتخاب می‌کند که نمونه کار یا به اصطلاح پورتفولیو خوبی را داشته باشد، بنابراین بارگزاری نمونه‌کار خوب برای انتخاب شما از طرف کارفرما بسیار تأثیرگذار است.

علاوه‌براین باید از قیمت رقبای خود آگاهی داشته باشید و برای پروژه مورد نظر حتما قیمت منطقی را ارائه دهید. در صورتی که اطلاعی از رنج قیمت محصولات ندارید، می‌توانید با شماره 08733611712 تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان ما مشورت کنید.

 • ویدئوها را چگونه بارگزاری کنیم؟

  بازار یابی دیجیتال

  به دلیل نوپا بودن آفران و افزایش سرعت بارگزاری، ویدئوها را در وب سایت اصلی بارگزاری نمی‌کنیم، شما می‌توانید با ساختن یک اکانت در یوتیوب یا آپارات، ویدئوهای خود را در آن‌جا بارگزاری کنید و در نهایت لینک ویدئو را در بخش مربوطه (داشبورد- مدیریت نمونه کارها- افزودن نمونه کار) وارد کنید.

  دقت داشته باشید که برای نمونه کارهای خود، حتما تگ‌های مناسبی را انتخاب کنید.

 • می‌توان از قالب‌های اماده برای فروش استفاده کرد؟

  راهنمای استفاده از قالب‌های آماده خارجی

  در صورتی که می‌توانید تغییراتی را بر روی قالب آماده اعمال کنید و یا موارد خاصی را به آن اضافه کنید، می‌توانید از محصولات و قالب‌های آماده خارجی استفاده نمایید.

  دقت داشته باشید، قالب‌های آماده‌ای که قصد فروش آن را دارید، حتما باید خریداری شده باشند.

 • همکاری در آفران چگونه است؟

  همکاری در آفران

  در صورتی که قصد دارید با آفران همکاری کنید، از طریق پنل زیر پیغام خود و شرایط همکاری را ذکر نمایید.

درحال کار
تلفن تماس خود را وارد کنید و منتظر تماس کارشناسان آفران باشید.